Moje 1. video ZDE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


18.11.2012

18. november 2012 at 18:29 | Evie Hanks |  My diary
První zápis do deníku ;)

Na začátek bych chtěla říct, že jsem nečekala takovou návštěvnost na začátku ;) Jsem vám moc vděčná, snažím se, aby články byly čitelné a měly nějakou tu kvalitu. :) Zrovna mám období, kdy nemusím nic uspěchávat a tak mám na články více času, i nálady :)

~ čti zbytek článku pod perexem ~

Co se týče dneška tak jsem pouze odpočívala po včerejší oslavě 17. narozenin mého bratrance :) Sešla se po dlouhé době naše rodina, za co jsem byla moc ráda, protože naše rodina je taková trochu rozhádaná. nisméně jsme se poskládali a moc se mi to líbilo :) Mám svoji rodinu ráda, a když vidíte, že se mezi sebou dokážou tak bavit, je to vážně úžasný pohled :) Bohužel nedorazili všichni, ale i tak nás tam bylo dobrých 15 lidí. Což je myslím docela hodně :) Takže dneska jsem odpočívala, protože včerejšek byl vážně dlouhý předlouhý. No, začala jsem s plakátováním stropu, už mám 2 zdi, ještě mi zbývá strop a je hotovo :) Napsala jsem dopis Ježíškovi (možná vám to přijde trapné nebo dětinské, ale to je u nás v rodině taková tradice, že všichni píšeme dopis, poté ho dáme na okno a čteme si dopisy druhých, abychom jsme věděli, co koupit tomu druhému na Vánoce). Co jsem si přála? No, já moc náročná nejsem, takže žádný svitek kde by bylo více než 1000 přání, pouhý papír A5, kde jsem prosila o kosmetiku, oblečení, kapesné a taky bych tento rok chtěla iPod, nebo prostě nějakou MP3, a k tomu velké, barevné sluchátka ♥ Miluju je :) To co jsem zde napsala, neříkám, že to vysloveně musím mít, ale prostě jsem ráda, když si kosmetiku nemusím kupovat sama, protože mi ty všechny značky, tužky na oči a řasenky přijdou stejné ;D Samozřejmě make-up je něco jiného, ale ten odstín babička nebo maminka chytne správně ;) Co se týče oblečení jsem naprosto svévolná, opravdu je mi jedno jestli dostanu pletený svetr s potiskem sněhuláka, právě naopak, to miluju ♥ I z obyčejného trička si vytvořím něco originálního, nejsem vůbec kritická, jsem ráda, že si na mě vzpomněli a že se snažili mi vybrat to nejlepší. Nicméně rodiče tak zřídka tuší co mám v šatníku tak mě vždy obdarují nějakým slušným kouskem :). Od babiček získávám většinou tu kosmetiku a kapesné. Nějaké knížky, korálky, přívěsky a podobně :) Podle mě bychom měli být vděční za každou maličkost, hlavně o Vánocích, protože víme, že dotyčný na nás myslel a chtěl pro nás jen to nejlepš ;) Rozhodně jsem nikdy po rodičích nekřičela že mi na Vánoce nekoupili přesně tu mikinu kterou jsem chtěla, nebo iPhone, k tomu širokoúhlou kameru a LCD televizi. To mi přijde hodně povrchní. Jistě chápu, že si třeba dejme tomu fotoaparát přeješ dlouho, ale když ho nakonec nedostaneš, to není důvod se hněvat, ještě na štědrý den, kdy nemám nikdy v plánu být nabroušená, už jenom proto že mám svátek a jsem jen s moji rodinou ;)

A co si vy přejete na Vánoce?

Zleva: Já, bratranec Patrik (oslavenec), sestřenice Nikol, kamarád Venca :)
Evie Hanks
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lee Lee | Web | 22. november 2012 at 14:24 | React

Máš docela šílené přání jak vidím. Já si přeju na vánoce jedinou věc to aby jsme byli celá rodina spolu. :-D

2 Sabí Sabí | Web | 22. november 2012 at 19:29 | React

Týýýjo, ty jsi fajná, nejsi jako ostatní,že chceš 64567484545 věcí, já chci hoodně věci,ale když je nedostanu nic se neděje. Souhlasím s tebou:)) jinak ti přeju ať se tvoje rodina setkává častěji.
A jinak necehš být něco jako oblíbené blogy ? Že bycho, k sobě navzájem chodily, já bych si tě dala do menu ? když tak odepiš na můj blog:3

3 Becky-Lou Beatdown Becky-Lou Beatdown | Web | 23. november 2012 at 19:50 | React

udělala jsem vyhodnocení affs podívej se :D http://cute-but-psycho.blog.cz/1211/vyhodnoceni-affs

4 Lily BleedForYou Lily BleedForYou | Web | 23. november 2012 at 23:58 | React

jojo to znám naše rodina se taky moc nesetkává vlastně už se nesetkala posledních 6 let.. jinak si přeju docela hodně věcí.. al když je nedostanu nevadí..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama