Moje 1. video ZDE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


10 přání

7. january 2013 at 22:24 | Evie Hanks |  Writting
Co kdybych... Uměla létat? Nebo číst ostatním myšlenky! Hned bych věděla co a jak. Rozhodla jsem se, že vytvořím článek na způsob mých 10 přání. Přání není závazné, můžu mít jakékoliv přání. A teď Vám tady sepíši, jaké přání bych teda měla. Napadlo mě to náhodně, avšak jsem už párkrát na blozích viděla něco podobného... Zkusíme to, uvidím, co z toho článku vyjde :)
Mé přání najdeš pod perexem :)


1. PŘÁNÍ
První mé přání bude možná trochu neobvyklé a také neuskutečnitelné. Přála bych si pohlédnout do anime světa na vlastní kůži. Chtěla bych se projít cestami Konohy a bojovat s ninjy jako Naruto, chtěla bych se podívat do slavného vězení a seznámit se s Deadmany jako v anime Deadman Wonderland, chtěla bych vědět, jaké to je vlastnit deník budoucnosti a společně bojovat s Yunou a Yukim, jako to je v Mirai Nikki, nebo naopak se setkat s bohy smrti a pohlédnout do slavného deníku smrti nebo-li Death Note, společně se smát komické dvojici Lovely Complex v akci cestou s nimi do školy, nebo dokonce sledovat zoufale zamilované v anime Romeo a Juliet a podobně. Bylo by zajímavé se s nimi seznámit, poklábosit a společně se pustit s nimi "do akce". Možná sním trochu jako fanatik, ale přiznejte, komu by se to nelíbilo?

2. PŘÁNÍ
Druhé mé přání se bude týkat tím, jakou schopnost bych chtěla mít. Mám na výběr jednu schopnost, a rozhodně bych chtěla ovládat všechny tekutiny, nebo-li kapaliny. Ať už jde o vodu nebo limonádu, o sliz nebo dokonce o krev. Bylo by to úžasné. Z mraků bych čerpala vodu, svou krev bych dokázala vyndat z mého těla a zpět ji tam v pořádku dát, uměla bych např. bojovat s vodou a tak. Tohle jste nečekali, že? Mysleli jste si, že to bude něco o tom, že chci číst myšlenky, nebo létat, ale to mi přijde trochu jako nesmysl. Kdybych uměla číst myšlenky, zjistila bych, že každý o mě promlouvá škaredě a kdybych létala... Stačí mi kolo a moje nohy.

3. PŘÁNÍ
Tohle přání bude už o něco realističtější. Chtěla bych mít dlouhé vlasy. Nejlépe červené od přírody. Dobře, tohle už není moc realistické, ale budiž. Ty dlouhé vlasy bych chtěla moc moc, bohužel nevím, jestli se mi toto přání splní. Mám už takřka dva roky stejnou délku, a to si vlasy pravidelně zastřihuji, myji je 2x šamponem, kondicionérem a jedenkrát týdně vlasovou maskou. To je ale vedlejší. Vážně bych chtěla příčesky, ale je mi líto vyhazovat všechný mé úspory jen za vlasy. No, možná se k tomu někdy dokopu, uvidím. Každopádně je lepší mít svoje vlasy než nějaké přidělané. Takže tohle přání přetrvává. Chci dlouhé vlasy!!

4. PŘÁNÍ
4. přání je něco jako životní cíl. chtěla bych v život něco dokázat. Cokoliv. V čemkoliv. Nezáleží na tom kdy, ale limit je stanoven na můj život. Chtěla bych, až když budu umírat, vzpomenout si a říct si: ,,Tenhle život stálo za to ho žít." Bohužel nevím jistě, či se mi to někdy vyplní. Doufejme. Proto je to také jedno z mých přání. Možná se mi poštěstí, koneckonců, když se budu snažit, třeba jednou něco dokážu.

5. PŘÁNÍ
Další přání se bude týkat mého vztahu. Mám přítele a už hodně dlouho jsme spolu, no vlastně je to rok a 7 měsíců a mým přáním je s ním zůstat. Zůstat až do smrti. Je to pro vás bláznivé, pomyslíte si ,,Vždyť ti je 15, poznáš mnoho jiných kluků, nezůstanete spolu navždy!" Ale proto je to přeci přání. Vím, že pokud ho chci splnit, budu muset hodně zapracovat, ale já vážně potkala mnoho jiných kluků, a nenechám si zkazit tak dlouhý vztah jenom kvůli jednomu s prominutím exotovi, který se mi třeba líbí? To ne! Jasně, bude to fuška, ale doufám, že se mi to podaří.

6. PŘÁNÍ
Další mé přání směřuje k umění. Když jsem se dostala na střední uměleckou školu, byla jsem radostí bez sebe. Otevřela jsem si tak bránu do nové kapitoly mého života. A to přání? Chtěla bych se více a více zlepšovat v tom, co ráda dělám, což je kreslení, chtěla bych, aby se za pár let někdo na mé obrazy podíval a řekl: ,,Úžasné! Taky bych chtěl/a takhle kreslit!" Vím, že to je zase jenom o dřině a tvrdé práci, ale já věřím, že když mě to natolik baví, že se budu jenom zlepšovat. Nechci si nějak zvedat sebevědomí, ale hodně mě potěšilo pořadí, na jakém jsem byla když jsem si četla výsledky talentových zkoušek. Dopadla jsem jako jedna z nejlepších a proto mám tohle přání které chci splnit!

7. PŘÁNÍ
Tohle přání už má něco společného s mou budoucností. Chtěla bych se vydat do úžasného Japonska. Je to můj sen a přání zároveň. Chtěla bych tam strávit třeba i půl roku, prohlédnout celou jejich kulturu a zvyky, potkat se s japonci, ochutnat jejich jídlo, obléknout na sebe tradiční kimono, shlédnout anime v samotném Japonsku. Ano. Tohle je mé 7. přání. Chtěla bych umět jejich řeč, kterou se prozatím učím a mluvit s nimi, říct jim jak strašně miluju jejich zemi a jejich zvyky, kulturu a vše okolo. Není nic co bych Japonsku mohla dát za zlé.

8. PŘÁNÍ
Další mé přání se týká mých přátel. Zatím jsem nepotkala člověka, kterého bych mohla nazývat ,,moje spřízněná duše". Je mi to sice docela líto, protože většina dívek v mojem věku již našla ty svoje takzvané druhé já, ale jeden z důvodů, proč jsem se radovala, že jsem se dostala na uměleckou školu byl ten, že na talentovkách jsem se seznámila s dívkou, se kterou mám toho tolik společného, že bych si to ani zdát nenechala. Doufám, že bude ta "pravá"? Možná. Třeba se najde úplně jiný člověk, třeba tu nebude žádný. Bude tu moje spřízněná duše?

9. PŘÁNÍ
Tohle přání se týká mé minulosti. Chtěla bych se vrátit na místa, kde jsem selhala, a zacelit moje chyby. Nevím, jestli je to správné, přeci jen chybami se člověk učí, ale i tak to do teď bolí, bolí to, jak jsem se k ostatním lidem chovala i když si to nezasloužili, bolí mě to, že jsem někde někdy mohla udělat lépe. Což se mi ale nikdy nesplní...

10. PŘÁNÍ
Tohle přání je trochu zvláštní. Ne neuskutečnitelné, ale zvláštní. Týká se mé budoucnosti. Představuju si to tak nějak, že ráno mě vzbudí paprsky Slunce, já vstanu, půjdu nakrmit dobytek a pojedu se projet na mém koni. Ano. Chtěla bych vlastnit menší farmu. Měla bych tam ovečky, pouze na ovčí vlnu jelikož jsem vegetarián, krávu na mléko, slepičky na vajíčka, ovčáckého pejska a minimálně 5 koní s poníky. Bylo by to úžasné každý den s nimi strávit společné chvíle. Miluju zvířata. Nezapoměňme na králíčky (ne na maso!!!), nesnáším kraličí maso, nebo na morčátka a nebo třeba prasátka..Upozorňuji, že jsem vegetarián, tím pádem bych žádná zvířata nezabila pro svou vlastní potravu.


A jaká přání máte Vy?
Evie Hanks.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Eliška Eliška | Web | 8. january 2013 at 15:15 | React

Zajímavý článek. Tvé sny mě hodně zaujaly. Ke mě by se nejspíše nejvíce hodilo to desáté přání. Strašně bych si přála mít farmu. Klidně jak píše malou, ale moc bych si přála žít prostě někde v nádherné přírodě, živit se jen z toho, co mi ty zvířata dají, apod. Podle mě nesplnitelný sen, ale nikdy nevíš. :-)

2 Elma Elma | Web | 8. january 2013 at 17:37 | React

Já taky.. To máš pravdu no. :D Nakonec do všechno dopadlo dobře. Nic jsem si nenarazila, ani podobně, ještě že tak. :o)

3 Eliška Eliška | Web | 8. january 2013 at 17:38 | React

[2]: *špatný web 8-O

4 Malissa Malicious Malissa Malicious | Web | 8. january 2013 at 18:14 | React

Z těch přání se s tebou ztotožňuji pouze v těch dlouhých vlasech a taky trošku v těch chybách a nějaké ty schopnosti :)

5 Malissa Malicious Malissa Malicious | Web | 8. january 2013 at 18:14 | React

Z těch přání se s tebou ztotožňuji pouze v těch dlouhých vlasech a taky trošku v těch chybách a nějaké ty schopnosti :)

6 Lee Lee | Web | 9. january 2013 at 18:49 | React

Já má přání tak 150 .... ale žádné se nesplní... =/ No, což oto já bych měla  něco říct k tvým řáním jsou doce zajímavé =)) ty vado Kimono bych tež chtěla zkusit =D

7 Monča Monča | Web | 15. january 2013 at 18:41 | React

Taky jsem zatím nepotkala "BFF". Mám kamarádky, mám i pár hodně dobrých, ale žádnou které bych mohla říct všechno a tak :/. Taky bych chtěla v životě něco dokázat, ne celý život proflákat u compu..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama