Moje 1. video ZDE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Schauma - minutová kúra na barvené vlasy

13. february 2013 at 22:29 | Evie Hanks
Hezký večer,
Jsem tady s první kosmetickou recenzí :) Budu psát pouze o jednom výrobku a zkusím se rozepsat.. :)
Jedná se o pečující minutovou kúru na barvené a tónované vlasy značky Schauma. Dostala jsem ji na narozeniny (po Vánocích), a musím říci, že zezačátku mi přišlo, že nejde poznat žádný efekt a byla jsem celkem zklamaná.
Postupem času jsem si ale kúru oblíbila. Mám několikrát barvené vlasy, což znamená, že se mi začaly ničit, řídnout a vlasy jsem měla tvrdé, sláměné. Po několika použití této kúry vlasy začaly být jemnější, méně mi vypadávají a vypadají zdravěji.
Také jsem zaregistrovala, že mi tolik nebledne barva a zůstává její lesk stále stejný, jako po prvním dnu barvení. Nevím, jaký efekt to udělá na neobarvené vlasy, já si většinou kupuji přípravky, které zlepšují barvu a zároveň se snaží, aby vlasy nebyly po barvení tak zničené. Zapomněla jsem dodat, že také zlepšují lesk, zabraňují blednutí barvy a vysoušení vlasů a prodlužují trvanlivost barvy.
Jedná se o minutovou kúru, takže po nanesení stačí chvilinku počkat. Rozhodně se nezalekněte, že asi při třech až čtyřech použití žádnou změnu neuvidíte, ale potom to stojí za to.
Určitě popřemšlím, jestli si i příště nekoupím tu samou kúru, ale já bych spíše zkusila něco nového, ať mám co recenzovat :D Ale doporučuju rozhodně těm, kteří si barví delší dobu hlavu, a už vidí, že vlasy jsou tvrdší, lámou se a vypadávají.
Produkt je z nějaké kolekce jak jsem viděla, tuším že tam je šampón, balzám, sprej a maska. Bohužel nevím, kolik mě produkt stál, ale tuším že něco málo před 70,-. Možná i méně, ale ostatní produkty, které byly zvlášť většinou stály těch 70-80,-. Což si myslím, že je celkem optimální cena pro tento produkt. Co se týče trvanlivosti produktu bych možná udělala jediný negativní názor.
Obal je celkem velký, tuším že to obsahuje asi 150ml, ale při nanesení se vám zdá, že to při jednom použití celé vypotřebujete. Zatím tam toho mám celkem dost, ale nevím, myslím, že to moc dlouho teda nevydrží. Ale rozhodně jsem s tím nakonec spokojená, takže pokud máte rádi Schaumu (já miluju Schaumu! :D), máte barvené nebo melírované vlasy a hledáte něco na způsob pečující kúry, doporučila bych tuto :)
Z této kolekce je samozřejmě na výběr i šampón, maska, balzám, sprej, takže je z čeho vybírat :) To je vše co se týče této recenze :)
Pokud máte zkušenosti z jakýkoliv produktem z této kolekce, určitě napište, jestli na něj máte stejný názor jako já :)
~~~~~~~~~~
Pište do komentářů, jestli mám pokračovat v recenzování, případně co bych eventuelně mohla zlepšit, děkuji. :)

Evie Hanks
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 BeeW BeeW | 14. february 2013 at 19:57 | React

Čaues :) No... tak nějak se vracím na blog, a i přesto že sem taková, jaká sem... vemeš mě do affs? :D

2 Malissa Malicious Malissa Malicious | Web | 14. february 2013 at 20:30 | React

Možná si to někdy koupím :) Koneckonců vlasy mi začínají řídnout (a to mě štve) a taky si je odbarvuji :X

3 † Therr † † Therr † | Web | 15. february 2013 at 17:52 | React

Ten šampón používá moje mamka :). Jí vyhovuje a říká že je dobrý :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement