Moje 1. video ZDE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Kosmetika VeryMe (pudr)

17. march 2013 at 19:00 | Evie Hanks
Krásnou neděli.
Jsem tady z další recenzí ohledně kosmetiky VeryMe. Dneska se zaměřím na matující pudr z katalogu Oriflame, který jsem vyzkoušela. Jen takový dodatek. Včera jsem se koukla večer na návštěvnost a bylo tam neuvěřitelných 71 návštěvníků! Vím, že pro vás je to normální průměrné číslo, ale nedávno jsem měla kolem 13 lidí. Nevím proč se to tak vyšplhalo, každopádně mám radost a budu se snažit přidávat články pravidelně, abych vás neztratila! :)


Takže vrhnu se na matující pudr od značky VeryMe. Když jsem prohlížela v katalogu Oriflame, zaujal mě na první pohled tím, jak vypadá. Byl velmi elegantní a slušivý, tak jsem ho objednala. To bude možná jeho první +, na první pohled vás zaujme. Objednala jsem si světlou variantu a čekala, až dorazí. Co se týče ceny, stál asi 129,-, a pořád je v katalogu, což si myslím, že je pro pudr docela optimální, možná až levná cena. To byl další důvod proč jsem ho objednávala, kvůli nízké ceny. Když dorazil, hned jsem ho šla vyzkoušet na make-up. No, zezačátku se zdálo, že bude docela "funkční", ale i na mou pleť byl bohužel tmavý. Samozřejmě pod menší vrstvou to nebylo poznat, když jsem ale nanesla více vrstev, šlo poznat že je od něco tmavší, než má pleť. To se ale ještě dá překročit. Jeho nedostatky jsou v tom, že nekryje dostatečně dobře, pořád mi jdou vidět pihy a má červená líčka. Což mě zklamalo, protože jsem si myslela, že mi ten pudr pomůže. Dále, v kombinací s make-upem a teplým počasím je výsledek hrozný. Pudr se srazí do několika hrudek a udělají se vám (především na čele) pudrové hrudky, které vypadají hrozně. Take je takřka nemožné jej nosit v teplých dnech. Což je pro pudr docela velká nevýhoda, podle mého názoru. Takže bych ho doporučila spíše typům tmavší pleti, ale jsou i lepší pudry. Tak a vrhneme se na plusy a mínusy.

VÝHODY
+ krásný vzhled
+ levný
+ vhodný pro tmavší pleť
NEVÝHODY
- nevhodný pro bledulky
- nekryje
- není matující jak se píše v jeho názvu
- při styku s teplem vytváří hrudky
ZÁVĚR
Matující pudr doporučuji spíše dívkám s tmavší pletí, které nenosí make-up. Pudr je nositelný bez make-upu, a myslím si, že je to tak i lepší. Také ho doporučuji nosit spíše v zimním počasí, za tu cenu to možná i stojí. Já s ním osobně spokojená nejsem, už proto, že mi nesedla barva pudru. Ale zase k zahození není.

Děkuji za přečtení mého článku ^.^
Evie Hanks
 

1 person judged this article.

Comments

1 Malissa Malicious Malissa Malicious | Web | 17. march 2013 at 19:13 | React

To nejsou moje fotky :D :D Bohužel :) Jsou stáhnuté z internetu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama