Moje 1. video ZDE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Sucker Punch

22. march 2013 at 15:05 | Evie Hanks |  Writting
Akční, Fantasy, Thriller, Dobrodružný
USA, Kanada / 2011 / 105 min.
Hlavní role:
Emily Browning (BabyDoll)
Abbie Cornish (Sweet Pea)
Jena Malone (Rocket)
Vanessa Hudgens (Bllondie)
Jamie Chung (Amber)

OBSAH: Americko-Kanadský dobrodružný film o dívkách, které se dostanou do zvláštního ústavu, kde se je snaží převychovat a změnit jejich chování, myšlení. Do téhož ústavu se dostane dívka, které zemře matka a její otčín ji tam přivede s tím, že chce, aby ji převychovali. Vystrašená dívenka putuje do tanečního sálu, představit se ostatním. Zde musí předvést svůj tanec, aby ukázala, co v ní je. Když ale dívka začne tančit, ocitne se v jiném světě. Díky tanci dokáže putovat kamkoliv si zamane. Dostala přezdívku BabyDoll. Když si uvědomí, že ostatní zmanipuluje svým tancem a dostane se kamkoliv chce, rozhodne se toho využít. S dalšími čtyřmi dívkami naplánují útěk. Musí pro to ale něco udělat. Proto se dívka vrací do svého imaginárního světa a společně s ostatními dívkami sbírají potřebné věci pro útěk. Ale nemají to vůbec lehké, protože ve druhém světě musí bojovat, avšak jsou velmi silné a statečné. Naneštěstí jedna z dívek zemře v boji (Rocket), dívky ale pokračují v plánu na útěk. Bohužel se jim věci poněkud ke konci nedaří, na jejich plán přijde "ředitel" celého sanatoria, ale prozatím dívkám pouze pohrozí. Dívky se ale rozhodnou, že i nadále posbírají potřebné věci a utečou. To se jim ale vymstí a ředitel (nevím, jak ho nazvat) zastřelí dvě dívky na místě (Bllondie, Amber). Nakonec se ale zbylým dvěma dívkám podaří dostat se až ke bráně sanatoria. Jenže před bránou stojí tlupa chlapů a dívky jsou v pasti, protože je ze vnitřku budovy hledají. Musí utéct. BabyDoll si uvědomí, co má udělat. Pošle Sweet Pea směrem k bráně, zatím co ona odpoutá na chvíli pozornost, ale přitom zemře, a je si toho vědoma. Sweet Pea chce, aby šla s ní, jenže BabyDoll ji přesvědčí, že aspoň ona musí zůstat naživu, ale ten celý plán měl smysl. Tak Sweet Pey uteče zatímco BabyDoll odpoutá pozornost. Sweet Pey se dostane do města, kde poté jede domů. S myšlenkou, že BabyDoll umřela se ale mýlí. BabyDoll se vzbudí znova v ústavu sedící uprostřed prázdné místnosti na židli s vymytou hlavou. A to doslova. Vzali ji "duši". Udělal jí to ten ředitel s domněnkou, že pak bude celá jeho. Ale ona je prázdná. V očích má prázdnotu. Nakonec ředitele odvedou do vězení a tak skončí celý film.
NÁZOR: Celý film byl pohlcen akcí, kterou mám ráda. Bylo ale smutné smrt dívek, ale to k filmu patří. I když možná tento film bych nedoporučovala slabším povahám a citlivým osobám. Jinak zpracování a grafika filmu byla úžasná, to chválím. Rozhodně doporučuji se kouknout, stojí to za to ;).
Evie Hanks
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 † Therr † † Therr † | Web | 22. march 2013 at 15:47 | React

Toto je úplně výborný film :3

2 ^DominicMonsterBubble^ ^DominicMonsterBubble^ | 22. march 2013 at 23:31 | React

tento film je naprosto úžasnej. ^~^ obzvlášť ty scénky v té ,,jiné realitě".

3 Malissa Malicious Malissa Malicious | Web | 23. march 2013 at 14:42 | React

Na tento film jsem se asi před 2 rokama chtěla kouknout, kvůli Vanesse Hudgens :D Ale asi se na něj teda konečně podívám :D :)

4 Lils Lils | Web | 27. march 2013 at 15:11 | React

Už som ho videla a je úžasný! :) Síce plakala som keď tie dievčatá zomreli..a je dosť depresívny, asi ešte týždeň po tom som mala takú deptajúcu náladu. :D Ale je skvelý. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama