Moje 1. video ZDE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


7.4.2013

7. april 2013 at 21:34 | Evie Hanks |  My diary
Zdravím.
Píšu do deníčku, protože se mi nechtějí přidávat žádné obrázky a nic jiného mě nenapadlo... Všimla jsem si, že blogová návštěvnost jde dolů...No, ani se nedivím, taky že moje články stojí za prd... Přemýšlela jsem o zrušení blogu...
Více v celém článku


Mám sice celkem mladý blog, ale já nevím o čem mám psát... Sice mě baví psát o kosmetice a o módě, ale kdo by to četl? Chtěla jsem dělat videa na recenze ale co když nebudou mít úspěch? Nebo jsem chtěla dělat videa kde kreslím různé věci..Ale kdo se by se na to díval? ..... Bojím se, že nikdo... Navíc se teď učím, chytám ve škole dobré známky tak si to nechci pokadit... A ještě nemám přebarvenou hlavu, tak moc nechci dělat videa s příčesky, protože to jde poznat že je mám... Navíc chci být ve volném čase s mojim přítelem... Vždycky jsem snila o tom, že budu mít aspoń trochu úspěšný blog.. Ale když se snažím, stejně z toho prd je. Hold nejsem nějak zajímavá no :D :) Asi to tak bude... Mimochodem, dneska jsem začala s takovým menším cvičením.. Jmenuje se to 30 day squat challenge a je to o tom, že 30 děláte dřepy, no máte na to rozpis, tak jsem si ho přepsala a dneska jsem udělala první den - 50 dřepů... Vám se to zdá jako nic, ale je to fuška ! :D Tak uvidím jak dlouho vydržím.. Dohromady mám udělat 250 dřepů, což se mi zdá neuskutečnitelný, ale chci se hecnout a dát to.. nějak :D:D:D Jinak u mě nic nového... Dneska bylo už tepleji venku, tak snad už by mělo být jaroo :) Od pondělka má být už 10°C a víc :) Tak se těším :) No dneska to bude krátký.. dám vám sem ten rozpis toho cvičení a pár fotek :)
Papa


:DDDDDDD Nesmějte se že se díval mimo!! :D:D:DEvie Hanks
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 7. april 2013 at 21:47 | React

na fotce slusí

2 Malissa Malicious Malissa Malicious | Web | 8. april 2013 at 18:32 | React

Taky jsem vždycky snila o tom, že budu mít  úspěšný blog, ale už jsem o vzdala :D Jinak to cvičení bych mohla zkusit, ale jak dlouho bych u toho vydržela?! :D Jo a ta fotka je pěkná :) ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama