Moje 1. video ZDE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Rychlé účesy pro mastné vlasy

4. may 2013 at 22:02 | Evie Hanks
Mám tady pro vás pár rychlých účesů pro mastné vlasy. Nikdo nemáme rádi pohled na mastné, rozpuštěné vlasy a proto je lepší si udělat různé culíky, drdoly apod. A já vám ukážu pár účesů, jak zakrýt mastné vlasy.

1. DRDOLY


1. variantou je udělat si drdol. Je jen na vás, jaký styl drdolu zvolíte, je lepší si ale všechny vlasy stáhnout dozadu, protože vlasy jsou nejvíce mastné u kořínků a také vám nepůjdou vidět mastné cestičky na hlavě. Je na vás, kde si drdol "položíte", jestli výš, nebo níž.


2. CULÍKY


Můžete zvolit buď rozpuštěný cop, nebo zapletený. Zase by mělo být zásadou mít všechny vlasy stáhnuté dozadu, třeba i pomocí čelenky. Je lepší si cop postavit spíše výše, ať nejdou poznat mastné cestičky a ať se vlasy nevyvlíkají z copu. Můžete účes přelakovat, aby vám pěkně držel a aby mastné vlasy nešly příliš poznat. Také cop můžete dát do boku a vzadu zachytit sponkou.

3. ČELENKA


Do vlasů můžete dát čelenku a nechat vlasy rozpuštěné, aby nešlo na vrchu poznat, že vlasy jsou mastné. Doporučuji vlasy na vrchu trochu natupírovat, aby nešla poznat mastnota. Poté můžete vlasy přelakovat, aby natupírované vlasy vydržely co nejdéle. Můžete zvolit čelenky např. s mašličkou, nebo široké, látkové čelenky.

4. KUDRLINY


Pokud se vám večer nechtějí mýt vlasy, můžete si na noc zaplést nekolik copánků a ráno, když si je rozpustíte budete mít hezké kudrlinky. Nezapomeňte je přelakovat pro delší výdrž. Další ze způsobů zakrytí mastných vlasů. Nebo pokud ráno máte více času, nahřejte kulmu a pěkně si vlasy nakulmujte, hlavně na vrchu. Poté přelakujte aby vám účes vydržel co nejdéle.

5. TUPÍROVÁNÍ


Můj oblíbený účes pro mastné vlasy. Pokud ráno vstanete s mastnou hlavou, jednoduše vezměte kartáč a vlasy natupírujte. Nejdříve do menších chuchvalců a postupně z toho udělejte utvarovaný "scene" účes. Pokud nevíte, jak se vlasy tupírují, na youtube máte plno tutoriálů. Nezapomeňte vlasy přelakovat a snažte se zbavit všech chuchvalců a udělejte krásný objem. Toto je podle mého názoru nejstylovější účes, avšak zabírá trochu více času.

Jaký účes volíte vy pro mastné vlasy?
Děkuji za přečtení článku.

Evie Hanks


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 c-carloss c-carloss | Web | 28. may 2013 at 13:40 | React

já nejčastěji culík :D

2 Pěnička Pěnička | Web | 4. july 2014 at 23:21 | React

[1]: culík nikdy nezklame ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement